Plánované vrhy

plánované vrhy

VRH F - křečík Campbellův s PP

Očekávám narození mláďat se srstí short hair. Určitě by se měly objevit barvy agouti a opal. Mohou se objevit také barvy černá a modrá. Mláďata budou celobarevná a také strakatá (mottled) s černou barvou očí. Cílem tohoto vrhu je rozšíření řad strakaté linie, udržení dobrého zdraví a skvělé povahy. Mláďata jsou vhodná jak na chov, tak jako mazlíčci. Křečíci dostanou jména začínající písmenem vrhu. 

datum krytí: 10. září – datum porodu: 28. září – datum odběru mláďat: od 28. října –

Fenella of X-rats (CZ)

Fenella je klidná, mazlivá holka, která reaguje na své jméno. Ve skupině je bezproblémová. Je matkou vrhu C, o který příkladně pečovala.

Twety Times' Let's Party Santa! (NL)

Santa! pochází z Holandska. Je velmi klidný, mazlivý pohodář. V klučičí skupině vychází skvěle.

plánované vrhy

VRH G - křečík Campbellův s PP

Očekávám narození mláďat se srstí short hair. Určitě by se měly objevit barvy: modrá, opal. Dále se mohou objevit barvy blue fawn a další barvy s grey genem. Mláďata budou celobarevná, ale mohou se objevit i mottled (strakáči). Cílem tohoto vrhu je rozšíření řad modré linie, udržení dobrého zdraví a skvělé povahy. Mláďata jsou vhodná jak na chov, tak jako mazlíčci. Křečíci dostanou jména začínající písmenem vrhu. 

– pár je spolu od 30.08. – datum porodu: zatím nevím – datum odběru mláďat: zatím nevím –

Le Ciels
Niamey (NL)

short hair, agouti, mottled

Niamey má velkou stavbu těla, je klidná a rozvážná. V holčičí skupině si získala, od první chvíle, dominantní postavení. O svůj první, početný vrh 9ti mláďat (vrh A), pečovala velmi starostlivě.    

Jabari
of X-rats (CZ)

short hair, blue

Jabari má úžasně mazlivou povahu. Je velmi kontaktní, neustále se mi cpe do ruky, abych ho hladil a mazlil. Na zavolání reaguje na své jméno, ve skupině je bezproblémový, nekonfliktní. 

plánované vrhy

VRH H - křečík Campbellův s PP

Očekávám narození mláďat se srstí short hair a short hair satin. Určitě by se měly objevit barvy s čokoládovým genem. Mláďata budou celobarevná a také strakatá (mottled) s černou barvou očí. Cílem tohoto vrhu je rozšíření řad čokoládové linie, udržení dobrého zdraví a skvělé povahy. Mláďata jsou vhodná jak na chov, tak jako mazlíčci. Křečíci dostanou jména začínající písmenem vrhu. 

– pár je spolu od 02.09. – datum porodu: zatím nevím – datum odběru mláďat: zatím nevím –

Gyra
of X-rats (CZ)

short hair satin, lilac fawn

Gyra je mazlivá holka, která reaguje na své jméno. Ve skupině je bezproblémová. JE matkou vrhu B, o který se skvěle starala.

Cricetos Ædle John (DK)

short hair, BE lilac, mottled

Ædle John pochází z Dánska. Reaguje na své jméno, je velmi klidný, mazlivý. V klučičí skupině vychází skvěle.

plánované vrhy

VRH CH - křečík Campbellův s PP

Očekávám narození mláďat se srstí short hair a short hair satin. Určitě by se měly objevit barvy s čokoládovým a modrým genem. Mláďata budou celobarevná s černou barvou očí. Cílem tohoto vrhu je rozšíření řad čokoládové linie, udržení dobrého zdraví a skvělé povahy. Mláďata jsou vhodná jak na chov, tak jako mazlíčci. Křečíci dostanou jména začínající písmenem vrhu. 

– datum krytí: půlka října – datum porodu: začátek listopadu – datum odběru mláďat: začátek prosince –

Twenty Times'
Fluffleytoo (NL)

short hair, argente, black eyes

Fluffleytoo pochází z Holandska, je to velmi klidná, mazlivá holka. V samičí skupině je bezproblémová. Je matkou vrhu D, o který úžasně pečovala.

 

Di Angolo's
Jin (NL)

short hair, lilac fawn, black eyes

Jin vyhrál 1. místo v kategorii Křečík Campbellův standard na 15. mezinárodní výstavě Českého křeččího klubu. Pochází z Holandska, má úžasnou povahu, je velmi mazlivý.